محل تبلیغات شما
وبسایت ها و وبلاگ هایی که دنبال می کنیم می توانند تاثیر زیادی بر روی طرز فکر ،سبک زندگی و حال و هوای ما داشته باشند. گاهی پیدا کردن یک وبسایت خوب برای دنبال کردن می تواند سخت باشد چون با ورود به هر وبسایتی  متوجه می شویم که مطالبشان تکراری است. اما بعضی اوقات به طور تصادفی وارد دنیاهایی می شویم که با دنیای ما  آمیخته می شوند و دنیایی بهتر می سازند. امروز با خودم فکر می‌کردم چه خوب می شود اگر وبسایت هایی که به نظرم جالب هستند را با شما به اشتراک بگذارم ، خودم هم بسیاری از آن ها را در وبلاگ ها و وبسایت های دیگر پیدا کردم . شما هم اگر علاقه دارید به قول تبلیغ قلم چی اگر می شناسید معرفی کنید.

۲ وبسایت که به نظرم جالب هستند:

رنگی رنگی

این وبسایت پر از مطالب رنگارنگ برای بهتر کردن زندگی است . نکته جالبی که در این سایت به نظرم آمد چالش های رنگی اش بود مثلا امروز ۱۰ شهریور چالش روز کافه رفتن است ! حتما به رنگی رنگی سر بزنید ، پشیمان نمی شوید!

sizdahom

ارشاد نیکخواه یک هیچهایکر است. (هیچهایکر ها کسانی هستند که برای سفر به مقصد دلخواهشان همراه افرادی مانند رانندگان کامیون که مسیر یکسانی را طی می کنند می شوند و به رایگان به مقصد می رسند)   او در سیزدهم از ماجراهای سفرهایش و سبک زندگی اش می نویسند. نثری روان و خودمانی دارد. به نظر من می تواند راهنمای خوبی برای کسانی باشد که قصد دارند هیچهایک کردن را تجربه کنند.

در انتظار اتفاقی عجیب

چند روز مانده به زمستان

وبسایت ها و وبلاگ ها

وبسایت ,ها ,رنگی ,  ,نظرم ,وبلاگ ,ها و ,به نظرم ,وبلاگ ها ,نظرم جالب ,می شویم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها